باشگاه پرنده نگری ایرانیان
اعضا
خانه پرندگان ایران وبلاگ تماس با ما
باشگاه پرنده نگری ایرانیان
سبد خرید جستجو اعضا زبان
  قوانین

کاربر گرامی لطفاً برای استفاده بهینه از خدمات باشگاه پرنده‌نگری ایرانیان ، موارد ذیل را که مجموعه‌ای از قوانین است به دقت ملاحظه فرمایید

ماده ۱:

افراد متقاضی عضویت، تا سه ماه پس از ثبت نام اولیه بصورت عضو موقت باقی می مانند و ضمن استفاده از همه مزایای باشگاهی خود مندرج در سایت رسمی باشگاه می توانند در صورت تمایل به تغییر به عضو رسمی باشگاه یکی از موارد ذیل را دنبال کنند:

-         شرکت در سه برنامه آموزشی

-         شرکت در سه سفر پرنده نگری

-         سپری شدن مدت سه ماه از حضور در باشگاه

تبصره ۱:

عضو موقت می تواند قبل از اتمام مدت سه ماهه در صورت عدم تمایل به عضویت دائم، درخواست خود را به امور اعضاء اعلام و حق عضویت با کسر مزایای استفاده شده عودت داده خواهد شد.

تبصره ۲:

جهت ارزیابی اعضای موقت و تغییر به عضو رسمی ، پرونده آنان توسط هیئت مدیره بررسی و در صورت عدم صلاحیت اخلاقی یا شایستگی های فردی و گروهی یا سایر موارد مغایر مواد این تعهد نامه،  هیئت مدیره به عضویت وی در باشگاه بدون عودت حق عضویت، خاتمه می دهد.

ماده ۲:

فعالیت افراد زیر ۱۶سال در سایت صرفا به عنوان عضو موقت و با ارائه رضایت نامه کتبی والدین بلامانع است.

ماده ۳:

هرگاه عضوی حق عضویت دوره یک ساله متوالی خود را پرداخت نکند، بلافاصله بعد از اتمام اعتبار عضویت مراتب به وی از طریق کارگروه امور اعضاء اعلام و در صورت عدم  پرداخت تا یکماه ، عضویت وی تا تسویه حساب مالی به حالت تعلیق در می آید و در صورت پرداخت حق عضویت در هر تاریخی ، تاریخ اعتبار عضویتش بر اساس همان تاریخ اولیه عضویت وی محاسبه خواهد شد نه بر اساس تاریخ پرداخت حق عضویت.

تبصره ۱:

تعلیق عضو به معنای محروم شدن از کلیه خدماتیست که باشگاه به اعضای خود ارائه می کند.

ماده ۴:

چنانچه عضوی برای مدت شش ماه حق عضویت نپردازد و در هیچ یک از برنامه های باشگاه حضور نیابد، هیئت مدیره می تواند عضو مذکور را مستعفی تلقی نموده و از ادامه حضور وی در فضای باشگاه ممانعت بعمل آورد.

ماده ۵:

چنانچه عضوی اعم از رسمی و موقت ، پس از استعفا مجددا بخواهد در باشگاه حضور یابد و پروفایل وی فعال بماند ، بایستی دوباره ثبت نام نماید و بعنوان عضو موقت تلقی می گردد.

ماده ۶:

عضو باشگاه ملزم به رعایت شرایط حضور اخلاق مدار و عرف جامعه در فضای حقیقی یا مجازی از جمله احترام به عقاید و نظرات یکدیگر در برنامه ها و جلسات باشگاه و فضای مجازی تحت اختیار باشگاه اعم از این سایت می باشد.

ماده ۷:

طرح مباحث خارج از اهداف و رویه باشگاه از جمله تشویق و اشاعه یا تبلیغ فرهنگ مذموم شکار، قوشبازی یا مطالب مرتبط با پرندگان یا حیوانات در اسارت، مطالبی خارج از باید ها و نباید های پرنده نگریو همچنین ابراز نظرات سیاسی و اجتماعی و ... در فضای باشگاه و سایت ممنوع بوده و هرگونه عدم تبعیت از این موازین و مقررات یا اصرار به تکرار آن با تایید هیئت مدیره منجربه تعلیق عضویت فرد یا ختم عضویت وی خواهد شد.

ماده ۸:

باشگاه پرنده نگری ایرانیان تابع شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و عضو باشگاه و سایت نیز ملزم به رعایت موازین حاکم بر کشور می باشد.

         

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به باشگاه پرنده نگری ایرانیان می باشد