باشگاه پرنده نگری ایرانیان
اعضا
خانه پرندگان ایران وبلاگ
باشگاه پرنده نگری ایرانیان
سبد خرید جستجو اعضا زبان
  قوانین

کاربر گرامی لطفاً برای استفاده بهینه از خدمات باشگاه پرنده‌نگری ایرانیان ، موارد ذیل را که مجموعه‌ای از قوانین است به دقت ملاحظه فرمایید

ماده ۱:

افراد متقاضی عضویت، تا سه ماه پس از ثبت نام اولیه ( در دو سطح یک و دو ) بصورت عضو موقت باقی می مانند و ضمن استفاده از همه مزایای باشگاهی خود مندرج در سایت رسمی باشگاه می توانند در صورت تمایل به تغییر به عضو رسمی باشگاه یکی از موارد ذیل را دنبال کنند:

-         شرکت در سه برنامه آموزشی

-         شرکت در سه سفر پرنده نگری

-         سپری شدن مدت سه ماه از حضور در باشگاه

تبصره ۱:

عضو موقت می تواند قبل از اتمام مدت سه ماهه در صورت عدم تمایل به عضویت دائم، درخواست خود را به امور اعضاء اعلام و حق عضویت با کسر مزایای استفاده شده عودت داده خواهد شد.

تبصره ۲:

جهت ارزیابی اعضای موقت و تغییر به عضو رسمی ، پرونده آنان توسط هیئت مدیره بررسی و در صورت عدم صلاحیت اخلاقی یا شایستگی های فردی و گروهی یا سایر موارد مغایر مواد این تعهد نامه،  هیئت مدیره به عضویت وی در باشگاه بدون عودت حق عضویت، خاتمه می دهد.

تبصره۳:

اعضای سطح یک با توجه به مزایای عضویت و سطوح آن قابلیت ثبت مشاهدات ندارند ولی اگر در طول عضویت خود و قبل از سررسید سالانه تصمیم به ارتقای سطح و استفاده از مزیت ثبت مشاهدات داشته باشند، تنها مابه تفاوت حق عضویت مربوطه را بصورت آنلاین از منوی وضعیت در پروفایل خود انتخاب ، پرداخت و سطح دو می شوند.

ماده ۲:

فعالیت افراد زیر ۱۶سال در سایت باشگاه محدودیتی نداشته ولی صرفا به عنوان عضو شرکت کننده در سفرهای باشگاه با ارائه رضایت نامه کتبی والدین بلامانع است.

ماده ۳:

بطور خودکار بفاصله یکماه قبل از اتمام اعتبار عضویت مراتب به وی از طریق ایمیل و پیامک به شماره همراه مندرج در پروفایل اعلام و در صورت عدم  پرداخت تا یکماه پس از اتمام اعتبار، عضویت وی بطور خودکار به حالت تعلیق در می آید و در صورت پرداخت حق عضویت در هر تاریخی ، تاریخ اعتبار عضویتش بر اساس همان تاریخ اولیه عضویت وی محاسبه خواهد شد نه بر اساس تاریخ پرداخت حق عضویت.

تبصره ۱:

تعلیق عضو به معنای محروم شدن از کلیه خدماتیست که باشگاه به اعضای خود ارائه می کند.

ماده ۴:

چنانچه عضوی برای مدت شش ماه حق عضویت نپردازد و در هیچ یک از برنامه های باشگاه حضور نیابد، هیئت مدیره می تواند عضو مذکور را مستعفی تلقی نموده و از ادامه حضور وی در فضای باشگاه ممانعت بعمل آورد.

ماده ۵:

چنانچه عضوی اعم از رسمی و موقت ، پس از استعفا مجددا بخواهد در باشگاه حضور یابد و پروفایل وی فعال بماند ، بایستی دوباره ثبت نام نماید و بعنوان عضو موقت تلقی می گردد.

ماده ۶:

عضو باشگاه ملزم به رعایت شرایط حضور اخلاق مدار و عرف جامعه در فضای حقیقی یا مجازی از جمله احترام به عقاید و نظرات یکدیگر در برنامه ها و جلسات باشگاه و فضای مجازی تحت اختیار باشگاه اعم از این سایت می باشد.

ماده ۷:

طرح مباحث خارج از اهداف و رویه باشگاه از جمله تشویق ، اشاعه یا تبلیغ فرهنگ مذموم شکار، قوشبازی یا مطالب مرتبط با پرندگان یا حیوانات در اسارت، مطالبی خارج از باید ها و نباید های پرنده نگری و همچنین ابراز نظرات سیاسی و اجتماعی و ... در فضای باشگاه و سایت ممنوع بوده و هرگونه عدم تبعیت از این موازین و مقررات یا اصرار به تکرار آن با تایید هیئت مدیره منجربه تعلیق عضویت فرد یا ختم عضویت وی خواهد شد.

ماده ۸:

باشگاه پرنده نگری ایرانیان تابع شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و عضو باشگاه و سایت نیز ملزم به رعایت موازین حاکم بر کشور می باشد.

         

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به باشگاه پرنده نگری ایرانیان می باشد