باشگاه پرنده نگری ایرانیان
اعضا
خانه پرندگان ایران وبلاگ تماس با ما
باشگاه پرنده نگری ایرانیان
سبد خرید جستجو اعضا زبان

بازی فکری وینگ اِسپَن

بازی فکری وینگ اِسپَن

بازی وینگ اسپن

وینگ اسپن به معنای گستردگی بال و یکی از شاخص های فیزیکی شناسایی پرندگان در پرنده شناسی است که نشان دهنده فاصله دو سر بال پرنده در حالی که بالها کاملاً گشوده هستند می باشد.

اما از طرفی Wingspan نامیست که بر روی بورد گیم محبوبی که توسط خانم الیزابت هارگریو در سال 2019 در امریکای شمالی طراحی گردید گذاشته شده است.

این بازی که با هدف معرفی پرندگان و طبیعت امریکای شمالی طراحی و منتشر شده است از جمله بازی های بسیار پرطرفدار بورد گیمیرهای جهان است. این بازی (board game) بورد گیم (بازی تخته ای)،  کارتی (card-driven)، استراتژیک و فکریست و در آن بازی کنندگان که از 1 تا 5 نفر می توانند باشند؛ تلاش می کنند پرندگان بیشتری را به زیستگاه های مشخصی جذب نمایند و از این طریق بازی هیجان انگیز ادامه می یابد. در این بازی از حدود 1000 پرنده شناسایی شده در امریکای شمالی کمتر از 200 پرنده جذاب در بازی مشارکت داده شده اند.

خلاصه بازی:

در این بازی شما و دوستان همبازیتان در قالب تعدادی پرنده نگر به طبیعت امریکای شمالی سفر می کنید و باید بیشترین تعداد پرنده را به زیستگاه های طبیعیشان جذب نمایید. با حضور هر پرنده در زیستگاه طبیعی آن، این اجازه را دارید که کارت مربوط به آن پرنده را بازی نمایید. هر زیستگاه با یکی از عملیات های اساسی بازی در ارتباط است و با ورود پرنده جدید فعال می شود.

برای این بازی به 1 تا 5 نفر بازیکن، 40 تا 70 دقیقه زمان و بازیکنانی با گروه سنی بیشتر از 10 سال نیاز دارید.

 بازی وینگ اسپن

چرا تهیه این بازی توصیه می شود؟

یه دلایل زیر پیشنهاد می گردد این بازی را تهیه نمایید و از آن لذت ببرید:

1- اصل این بازی به زبان انگلیسی می باشد که شاید استفاده از آن برای همه ساده نباشد اما محصول موجود توسط شرکت هزارتو ترجمه و با کیفیت بسیار مطلوبی بازسازی شده و با قیمت مناسبی عرضه می گردد.

2- پرندگان استفاده شده در این بازی متعلق به امریکای شمالی (به لحاظ تقسیم بندی: دنیای جدید) می باشند اما اسامی آنها بر اساس اسامی پرندگان خاورمیانه و ایران ترجمه شده است که کمک خوبی به آموزش پرندگان می نماید.

3- این بازی بسیار فکری و جذاب است و دقایقی که مشغول آن هستید باعث فراغت شما از دنیای پیرامون می شود و به این دلیل لذت آن کمتر از پرنده نگری در نیست.

4- این بازی رتبه یک در بین کل بازی های تخته ای در سبک خانوادگی و رتبه سه در بین کل بازی های رومیزی دنیا در سال 2019 را طبق رتبه بندی انجمن "برد گیم گیک" کسب کرده است.

5- این بازی را در خانواده می توانید انجام دهید و یکی از مناسب ترین مهیج ترین تفریح ها برای شما خواهد بود.

6- این بازی پر از یادگیریست و به این سادگی ها از آن خسته نمی شوید.

7- از ویژگی های دیگر این بازی استراژیک بودن آن است که باعث توسعه ذهن و تفکر در شما خواهد شد.

8- در این بازی بیشتر و بهتر با محیط زیست، زیستگاه ها و تنوع زیستی آشنا خواهید شد و علاقه و دانش شما نسبت به طبیعت و پرندگان افزایش خواهد یافت.

بازی وینگ اسپن

نکات مهم برای خرید:

  • برای تهیه این بازی از پایین همین صفحه اقدام نمایید.
  • قابلیت ارسال به تهران و شهرستانها موجود می باشد.
  • هزینه ارسال به عهده خریدار بوده و پس از خرید، نحوه ارسال، تلفنی با خریدار هماهنگ خواهد شد.
  • زمان ارسال 24 تا 72ساعت پس از خرید خواهد بود. (در صورت نیاز به تهیه فوری با باشگاه تماس حاصل فرمایید) 
  • قیمت اصلی این محصول 395،000 تومان می باشد که به مناسبت عرضه آن در باشگاه، تا 3 مرداد 99 با قیمت ویژه 355،000 تومان ارائه می گردد.

 در زیر فیلم آموزشی نحوه بازی را ملاحظه فرمایید: 


تاریخ ارسال: 1399/04/26
نظرات شما:

         

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به باشگاه پرنده نگری ایرانیان می باشد