باشگاه پرنده نگری ایرانیان
اعضا
خانه اخبار باشگاه گزارش سفرها مشاهدات
خدمات و محصولات
تماس با ما
باشگاه پرنده نگری ایرانیان
جستجو اعضا زبان

عضویت افتخاری باشگاه پرنده نگری ایرانیان

عضو افتخاری کیست: افرادی که خدمات شایانی در پیشبرد اهداف کلوپ پرنده نگری ایرانیان انجام داده باشند.

عضویت افتخاری چگونه است؟ پیشنهاد عضویت افتخاری یک فرد، با درخواست کتبی 3 نفر از اعضاء فعال کلوپ و پس از تصویب هیات مدیره در مجمع سالیانه به رای گذاشته می‌شود. اعضاء افتخاری نیاز به عضویت قبلی در کلوپ نداشته و از کلیه امتیازات اعضاء فعال منهای حق رای برخوردار خواهند بود. 

  • جناب آقای پرویز بختیاری از اساتید پرنده نگری به دلیل پشتیبانی ها و کمک های شایانشان در شکل گیری باشگاه به عنوان اولین عضو افتخاری باشگاه معرفی می گردند. 
  • طی پیشنهاد و تصویب اعضای هیات مدیره، آقایان محمد سفرنگ، حسین ایجادی و علی شادلو به واسطه کمک های شایانی که در این چند ماه فعالیت به باشگاه پرنده نگری ایرانیان نموده اند به عضویت افتخاری باشگاه درآمدند و این موضوع در اولین جلسه اعضای رسمی باشگاه در تاریخ ٩٥/٠٢/٢١ اعلام گردید. امید است با همکاری این عزیزان بیشتر و بیشتر شاهد رونق بخشیدن به پرنده نگری مسوولانه در کشورمان باشیم.
  • با پیشنهاد و تصویب اعضای هیات مدیره، در تاریخ هفتم شهریور ماه نود و شش جناب آقای محمد توحیدی فر به واسطه تلاش برای ترویج فعالیت پرنده نگری و کمک به پیشبرد اهداف باشگاه، به عضویت افتخاری باشگاه درآمدند.

تاریخ ارسال: 1394/08/29
نظرات شما:

    

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به باشگاه پرنده نگری ایرانیان می باشد