باشگاه پرنده نگری ایرانیان
اعضا
خانه پرندگان ایران وبلاگ تماس با ما
باشگاه پرنده نگری ایرانیان
سبد خرید جستجو اعضا زبان

گردهمایی اعضای باشگاه پرنده‌نگری ایرانیان

گردهمایی اعضای باشگاه پرنده­ نگری ایرانیان

گزارش از سجاد زارعیان

گردهمایی اعضای باشگاه پرنده­ نگری ایرانیان به مناسبت هفتمین سال تأسیس باشگاه و روز ملی پرنده­ نگری، روز جمعه 5 آذر 1400، در فضای باز کافه دمن برگزار شد. 

در ابتدای برنامه، آقای حامد موسوی مدیر عامل باشگاه گزارشی از فعالیت­های باشگاه در سال گذشته، حال و برنامه­های پیش رو ارائه دادند. ایشان ضمن اشاره به سفرها و کارگاه­‌های آموزشی برگزار شده، گزارشی از فعالیت های کارگروه های فعال باشگاه ارائه دادند.

سپس هر یک از اعضای حاضر در مراسم، خود را معرفی و تجربیات پرنده نگری خود  را به اشتراک گذاشتند.

در ادامه اعضای فعال کارگروه‌­های باشگاه معرفی و هدایایی از محصولات باشگاه به آنها اهدا شد. اعضای کارگروه‌­های تولید محتوا، سفر، حفاظت، کودک و نوجوان، آموزش و کارگروه بررسی مشاهدات ثبت­ شده پس از دریافت هدیه، گزارشی از فعالیت­ های خود در سال گذشته ارائه دادند.

برخی از اعضای کارگروه‌های باشگاه 

 

اعضای کودک و نوجوان عضو باشگاه معرفی شدند و لوح تقدیر  خود را از مدیر باشگاه و آقای محمدرضا فرخنده(پدر زنده یاد بهراد فرخنده) دریافت نمودند.

برخی از اعضای نوجوان باشگاه 

 در ادامه از نخستین رویداد جایزه بهراد رونمایی شد.  در پاسداشت تلاش های زنده‌­یاد بهراد فرخنده و حفاظت از آرمانش که حفظ محیط زیست بود، این جایزه  در نظر گرفته شده است. با رونمایی از این جایزه عزم آن داریم که راه، مرام و منش او را  در طبیعت ادامه دهیم. امسال این جایزه به آقای مهدی پایمرد به نمایندگی از سایر نوجوانان باشگاه اهدا شد.  ایشان به عنوان نوجوان برگزیده باشگاه، جایزه بهراد که مجسمه چوبی چرخ ریسک­های­ هیرکانی ساخته هنرمند آقای مهرداد برنا بود، از آقای فرخنده دریافت نمودند. سپس آقای محمد­رضا فرخنده از فعالیت­های محیط زیستی زنده یاد بهراد فرخنده نکاتی را به حاضرین ارائه دادند.

 

 

رونمایی از محصولات جدید باشگاه(شال چرخ ریسک هیرکانی و ماگ) و نمایش سایر محصولات، از ویژگی­های دیگر این گردهمایی بود.

 

 

   

 

در پایان برنامه عکس گروهی به یادگار گرفته شد و برنامه به پایان رسید. 

 


تاریخ ارسال: 1400/09/12
نظرات شما:

         

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به باشگاه پرنده نگری ایرانیان می باشد